HAKKIMIZDA

 

Berk Optik, Levent PALA tarafından 2002 yılında İzmir Alsancak semtinde kurulmuştur. Levent Pala, evli ve iki çocuk sahibi olup İzmir ticaretinde kendinden sıkça söz ettiren başarılı bir iş adamıdır. Levent Pala, Ege ve İzmir Gözlükçüler Derneğinin yanı sıra Ege Genç İş Adamları Derneği, İzmir Dokuz Eylül Rotary Kulübü, Göztepe Spor Kulübü, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği Üyesidir.

 

Berk Optik, Levent Pala'nın sektörde olan başarısı ve yenilikçi bakış açısı sayesinde Türkiye'nin seçkin optik zincir markaları arasında yer almayı başarmıştır. Bilgi ve deneyimle kurulan Berk Optik, profesyonel personel hizmetiyle başta İzmir olmak üzere kendinden sıkça söz ettirmektedir.

 

Her daim yenilikçi çözümler sunan ve dünya standartlarında teknolojik yatırımlara önem veren Berk Optik, bugün itibariyle Türkiye'de 7 mağazada ve www.berkoptik.com online mağzasında hizmet vermektedir. Berk Optik, İzmir'in en gözde 5 semtinde, Alaçatı'nın tam kalbinde 1, Bodrum'un en meşhur semtinde 1 mağaza olmak üzere toplamda 7 mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Dünyaca ünlü binlerce markanın çok özel koleksiyonlarının hazırlanmasından satış sonrası hizmete kadar gerçek müşteri memnuniyetini ilke edinen Berk Optik; güven, güler yüz, kalite ve meslek etiği ilkelerini kendisine felsefe edinmiştir. 

 

Vizyonu,

Türkiye'de genç, vizyoner, teknolojiyi aktif takip eden, dinamik, ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen tercih edilen ve sevilen marka olmaktır.

Misyonumuz,

Türkiye'nin her konumundaki müşterilerimize yılların vermiş olduğu tecrübe, güven ile dünyada adını tarihe yazdırmış markaların en son koleksiyonlarını güler yüzlü personellerimiz ile sunmaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR