Hakkımızda

Berk Optik, 2002 yılında İzmir Alsancak semtinde Levent PALA tarafından kurulmuştur. Levent PALA, evli ve iki çocuk babası olup İzmir Ticaretinde kendinden sıkça söz ettiren başarılı bir iş adamıdır. Kendi sektörü İzmir ve Ege Gözlükçüler Derneği haricinde doğmuş olduğu İzmir'in gücü ve başarısı için Ege Genç İşadamları Derneği, İzmir Dokuz Eylül Rotary Kulübü,

Göztepe Spor Klubü, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği'nin aktif üyesi olarakta çalışmaktadır.

 Levent PALA, sektörde olan başarısı ve yenilikçi bakış açısıyla Türkiye'nin seçtin optik zincir markaları arasına Berk Optik'in kısa zamanda girmesini sağlamıştır. Bilgi ve deneyimle kurduğu profesyonel personel hizmetiyle başta İzmir olmak üzere kendinden ve Berk Optik'ten sıkça söz ettirmiştir. Berk Optik, her daim yenilikçi çözümler ve dünya standartlarındaki teknoloji yatırımlarına önem vermiştir.

 Bugün itibari ile sektörde kendinden söz ettiren 32 profesyonel ekip arkadaşıyla Türkiye'de 7 mağazada hizmet vermektedir. İzmir'in en gözde 5 semtinde, Alaçatı'nın tam kalbinde 1, Bodrum'un en meşhur semtinde 1 mağaza olmak üzere yer almaktadır.

Çok özel koleksiyonların hazırlamasından,satış sonrası hizmete kadar gerçek müşteri memnuniyetini ilke edinen Berk Optik,felsefesini; güven,güleryüz,kalite ve meslek etiği üzerine konumlandırmış ve bu konuda sektörün öncülerinden olmayı hedeflemiştir.

Vizyonu, Türkiye'de genç, vizyoner, teknolojiyi aktif takip eden, dinamik, ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen tercih edilen ve sevilen marka olmaktır.

Misyonumuz:

Türkiye'nin her konumundaki müşterilerimize yılların vermiş olduğu tecrübe, güven ile dünyada adını tarihe yazdırmış markaların en son koleksiyonlarını güler yüzlü personellerimiz ile sunmaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR